BC Forwards

BC Forwards Cup 2019 alagrupimängude kokkuvõte – A-alagrupp!

11.mail algusega 10.00 alustati korraga neljal väljakul BC Forwards Cup 2019 alagrupi mängud!

Alagrupid olid jaotatud väljakute kaupa sedasi, et A-alagrupp mängis väljakul, B-alagrupp väljakul, C-alagrupp väljakul, ning D-alagrupp pidas lahinguid

väljakul.

A-alagrupis kohtusid esimeses mängus omavahel  väljakul BC Merimetsa ja turniiri üks debütante – EstNor. Mängu tulemus 12-24.

Alagrupi teises mängus läksid omavahel kokku turniirile rahvusvahelised mõõtmed andnud Akcija-KREPŠINIS meeskond Leedust, ja turniirile turniiri mõõtmed korraldus poole pealt andnud STAFF/Retlar. Mängu tulemus 28-15 Leedu poistele.

Kolmandas alagrupi mängus BC Merimetsa ja Akcija-KREPŠINIS vahel suutsid merimetsalased esimese poolaja vastu pidada, ent siiski tuli leedulastele alla vanduda. Mängu tulemus 15-25.

Alagrupi neljas mäng, EstNor võttis vastu STAFF/Retlar meeskonda, ehk siis, debütandid ei olnud kitsid, ja ladusid korraldaja meeskonna korvi palle täis. Mängu tulemus 34-15.

Viiendas mängus pidasid tõsise lahingu BC Merimetsa ja STAFF/Retlar meeskonnad. Ja meeskonnad väärisid üksteist. Merimetsast alguse saanud meeskond suutis kuni lõpuni korraldajate tiimile vastu hakata, ja kaotus oli minimaalne. Mängu tulemus 11-15.

Alagrupi viimases mängus kohtusid alagrupist kõrgematele kohtadele edasipääsenud meeskonnad. EstNor ja Akcija-KREPŠINIS vaheline mäng oli küll kinnine, ja kaitsest lähtuv, ent edasipääsu puhul abiks ikka. Mängu tulemus 14-11.

Alagrupimängud ühel pool, ja lõplik paremustabeli nägi välja:

1. EstNor – 9 punkti, 2. Akcija-KREPŠINIS – 6 punkti, 3. STAFF/Retlar – 3 punkti ja 4. BC Merimetsa – 0 punkti.

Seega pääsesid heitlema kirkaimate medalite eest kaheksa meeskonna hulka A-alagrupist EstNor ja Akcija-KREPŠINIS, ning STAFF/Retlar ja BC Merimetsa piirdusid 9-16 kohamängudega, ent ei midagi paanilist!