BC Forwards

BC Forwards Cup 2019 alagrupimängude kokkuvõte – B-alagrupp!

11.mail algusega 10.00 alustati korraga neljal väljakul BC Forwards Cup 2019 alagrupi mängud!

Alagrupid olid jaotatud väljakute kaupa sedasi, et A-alagrupp mängis väljakul, B-alagrupp väljakul, C-alagrupp väljakul, ning D-alagrupp pidas lahinguid väljakul.

A-alagrupi mängud sai juba ette loetud tulemustega, nüüd on aeg B-alagrupi käes.

B-alagrupi mängud keris käima väljakul Coop/Mefabi ja Korvpallikarude vaheline titaanide heitlus. Üsna tasavägises heitluses suutsid coopilased paremuse maksma panna. Mängu tulemus 22-17.

Teine mäng alagrupis toimus veel ühe turniiri debütandi, noortest palluritest koosneva West Tallinna ja vanade kalade, Retlar/BC Forwards meeste vahel. West Tallinn oli üllatusmomendist vaid kahe tabava kaugviske kaugusel. Lahing anti, aga vastu tuli võtta kaotus. Mängu tulemus 33-38.

Alagrupi kolmas lahing Coop/Mefabi ja West Tallinna vahel oli coopilastele võidukas, alagrupi kõige selgema vahega võidetud mäng. Mängu tulemus 28-15.

Neljas mäng oli põhimõtteline. Juba aastaid üksteiselt mõõtu võtnud meeskonnad, kes sisuliselt teavad üksteist läbi ja lõhki – Korvpallikarud ja vastas Retlar/BC Forwards. Kinnine mäng, osapooled kontrollisid mõlemad mängu, ent taas tuli karudel alla vanduda 5-punktilise vahega. Mängu tulemus 13-18.

Eelviimases mängus olid vastamisi Coop/Mefab ja Retlar/BC Forwards meeskonnad. Selge taseme vahe andis võidu coopilastele. Mängu tulemus 23-12.

Viimase alagrupimänguna B-alagrupis kohtusid Korvpallikarud ja West Tallinn. Noored andsid korraliku lahingu, ent karude kogemused ei lubanud üllatusel sündida. Karud said oma punktid napi eduga kätte. Mängu tulemus 26-24.

Lõppseis alagrupitabelis joonistus välja täpsemalt:

1. Coop/Mefab – 9 punkti, 2. Retlar/BC Forwards – 6 punkti, 3. Korvpallikarud – 3 punkti ja 4. West Tallinn – 0 punkti, kuigi suutis südikaid esitlusi näidata.

Veerandfinaali “sinilindu püüdma” pääsesid Coop/Mefab ja Retlar/BC Forwards, ja väärikalt turniiri lõpuni tegema 9-16 kohamängudele “pääsesid” Korvpallikarud ja West Tallinn.