BC Forwards

BC Forwards Cup 2019 alagrupimängude kokkuvõte – D-alagrupp!

11.mail algusega 10.00 alustati korraga neljal väljakul BC Forwards Cup 2019 alagrupi mängud!

Alagrupid olid jaotatud väljakute kaupa sedasi, et A-alagrupp mängis väljakul, B-alagrupp väljakul, C-alagrupp väljakul, ning D-alagrupp pidas lahinguid väljakul.

A-, B- ja C-alagrupimängude tulemused juba eelpool välja toodud, ülevaade ka viimasest, D-alagrupist ja selle mängudest.

väljakul kohtusid omavahel D-alagrupi avamängus 2016 aasta turniiri võitja Park Minigolf (2016 aastal Inspired.ee I nime all) ja BC Forwards Cup 3-kordne võitja KK Pelgulinn (2013 ja 2015 aastal Keskerakond nime all ning 2017 KK Pelgulinn nime all). Kui mängu esimene poolaeg oli tasavägine, siis teisel poolajal läksid pelgulinlased, nagu “soe nuga läbi või”, minigolflaste kaitsest läbi. Kuna Park Minigolf ei suutnud ka rünnakul ohtu seada KK Pelgulinna korvi, oli vahe üsna selge. Mängu tulemus 13-29.

D-alagrupi teine mäng tõi vastamisi BC FKE.ee ja turniiri viimase debütandi, Toyota. Esimese poolaja tasavägisele heitlusele järgnes BC FKE.ee meeste mõõn, ja automüüjad said hakkama esimesele veerandile samaväärse sooritusega. Mängu tulemus 17-25.

Kolmandas mängus Park Minigolfi ja BC FKE.ee vahel sündis üllatus. Oli tegemist ettearvamatult tasavägise mänguga, kus minigolflased favoriitidena andsid käest mäng tubli soorituse teinud fke-lastele. Mängu tulemus 24-26.

Alagrupi neljas mäng KK Pelgulinna ja Toyota vastasseisus ei pakkunud palju lootuseid automüüjatele. Pelgulinlaste kindel üleolek. Mängu tulemus 32-19.

Eelvimases paaris Park Minigolfi ja Toyota vahel oli lähedal taas üllatusele. Bravuurikamalt algas Toyota meeskonna mäng, Park Minigolf ei saanud kuidagi rütmi kätte. Teisel poolajal see viga minigolflaste poolt parandati, ning kuigi automüüjate viimase sekundi üle väljaku vise oli lootustandev, jäi üllatus sündimata. Mängu tulemus 31-30.

D-alagrupi mängud lõpetas KK Pelgulinna ja BC FKE.ee omavaheline mõõduvõtt. Ka siin oli valge vahe vastaste vahel sees, ja pelgulinlased ei jätnud fke-lastele mingit võimalust üllatusteks. Mängu tulemus 37-22.

Kui C-alagrupp oli “surmagrupp”, siis D-alagrupp oli “halastamatu grupp”. Alagrupi järjestus nägi välja:

1. KK Pelgulinn – 9 punkti, 2. Toyota – 3 punkti, 3. Park Minigolf – 3 punkti ja 4. BC FKE.ee – 3 punkti. Siinkohal läks Toyota, Park Minigolfi ja BC FKE.ee vahel halastamatuks omavaheliste mängude võrdluseks, ja usutavasti oleks iga meeskond pingutanud rohkem, kui teadnuks, et teisele edasipääsukohale läheb vaja omavaheliste korvide vahe võrdlust. Toyota +7, Park Minigolf -1 ja BC FKE.ee -6.

Seega, pääsesid suurde mängu KK Pelgulinn, kellel säilis lootus turniir neljandat korda võita, ja Toyota, kelle lootuseks oli debüütvõit välja võidelda, ja jõuda läbi selle suurte nimede hulka. Kohtade eest 9-16 hakkasid edasi mängima Park Minigolf ja BC FKE.ee.