BC Forwards

BC Forwards Cup 2019 autasustamine!

Peale sportlikku ja lõbusat koosolemist oli aeg käes kõiki tublisid harrastussportlasi premeerida BC Forwards Cup karikate, medalite ja toetajate poolt välja pandud meenetega!

Siinkohal tänab BC Forwards Cup korralduskomitee veelkord kõiki meie rahvaspordipäeva toetajaid:

AITÄH TEILE, ILMA TEIETA OLEKS VÕIMATU SEDA SPORDIPÄEVA ETTE KUJUTADA!!!

BC Forwards Cup korvpalliturniiril on tavapäraseks traditsiooniks saanud tunnustada turniiri kohtunikke, kelle päev pole kerge ei protokollimisel, kui ka õigusemõistmisel palliplatsil. Aitäh teile, kohtunikud!

Samuti on viimaste aastate traditsioonina eeskujuks noorematele välja toodud ka turniiri vanim mängija. BC Forwards Cup 2019 turniiri Vanim Mängija oli BC Agrimet meeskonnast Tõnu Lepner!

3-punkti viskevõistluse võitis Herny Enden West Tallinn meeskonnast, II koht läks Aivo Ahven`le meeskonnast Toyota, ning ka III koht läks Toyota mängijale – Janno Johansonile!

keskjoone viskevõistlus võimaluse särada kõigil, kes ainult soovisid osaleda. Osalejaid oli hirmuäratavalt aeganõudvalt palju, ent võitja selgus siiski. Ei keegi muu, kui taas Henry Enden West Tallinna meeskonnast.

MVP – turniiri väärtuslikumaks mängijaks nimetati Marko Männiste meeskonnast EstNor.

Lisaks muidu sportimisele toimus ka heategevusloos, kus kõigi kuldmuna soetajate vahel läks loosi 150 euro väärtuses Ballzy kinkekaarte Richard Wagneri ja Margus Unt`i poolt. Kogu kogutud raha (400 eurot) läheb Pelgulinna Sünnitusmaja toetuseks. Esimest korda korraldatud heategevusloos täitis korraldajate eesmärke kindlasti. Heategevusloosi viis läbi spordipäeva päevajuht Erkki Kasenurm, ning fortuunaks oli Marika Sülla publiku seast. Heategevusloosi võitjaks, ja Ballzysse uut varustama kiirustas Taavi Aasa meeskonnast Coop/Mefab!

 

Ja aeg meeskondade lõppjärjestuse juures, alustades kaugemast otsast!

Nagu viimastel aastatel, nii ka seekord, näitas südikat mängu tõeline rahvaspordimeeskond BC Merimetsa, ent mõningased ebaõnnehetked seadsid nad 16.kohale.

15.koha teenis üks turniiri debütante, Keskturu Kossuklubi, kes parema õnnestumisel võinuks ka kaheksa parema hulgas lõpetada.

14.koha peal jäi pidama üks staažikamaid turniiril osalejaid, BC FKE.ee. Kahjuks on meeskond töökas, ja peale mänge tormati tagasi tööle, seega korraldajad olid sunnitud auhinnad meeskonna esindajale kontorisse viima.

13.koht rändas debüüdi teinud West Tallinna meeskonnale. Alagrupis 2 nappi kaotust, mis oleks võinud enda kasuks pööramisel toonud ka sellele noorele meeskonnale koha 8 parema hulgas. Uuel aastal uus katse.

12.koha auhinnad pälvis kunagine turniiri võitja, Park Minigolf, kelle päev ei täitnud sportlikus kontekstis omi eesmärke.

11.kohaga tuli rahul olla korraldajameeskonnal, kes alati lähtunud põhimõttest – nautige sporti, rahvas. STAFF/Retlari eesmärgiks nr.1 oli turniiri korraldamise õnnestumine, nr.2 eesmärk – kogu meeskond tunneks rõõmu spordipäevast. Eesmärgid said täidetud!

10.kohaga lõpetas päeva Lääne-Virumaalt kohale reisinud BC Agrimet, kelle jaoks oli turniiri külastus esmakordne, ja kohe korralik tulemus maas.

9.koha, ehk tagumise kaheksa meeskonna “finaalivõidu” teenis samuti väga staažikas turniiril osalev meeskond – Korvpallikarud.

8.koha teenisid esmakordselt turniiril osalenud Toyota mängumehed. Raskest alagrupist väljavõideldud kõrgemasse kaheksasse pääs jättis playoffides oma jälje, ning tuli peale nappi kaotust veerandfinaalis, ülejäänud mängude selgemate vahedega leppida antud kohaga.

7.koht – meie omad poisid, Retlar/BC Forwards. 2 tasavägise alagrupivõiduga heideldi koht kõrgemas seltskonnas, ent veerandfinaali kindlam kaotus, ja 5-8.koha mängu napimast napim kaotus andis antud resultaadi.

6.koht – BC Connection, kes tegi üsna üllatava alagrupivõiduga endale selge võimaluse suures mängus kaasa rääkimiseks. Tubli sooritus meeskonnalt!

5.koht jäi veerandfinaalis väga sümpaatset mängu ja korralikku lahingut pakkunud LakiLakide meeskonnale. Taas üks staažikamaid, ja turniiri korraldajate lemmikmeeskond – nemad teavad, kui raske on korraldada pikka spordipäeva, ja oskavad seda hinnata.

4.koha, ehk nagu sportlased ütlevad, karmim koht, arvestades võimalusi, Coop/Mefabile. Aga meie turniiril on see väga hea saavutus, ja antud meeskonnale kindlasti positiivne päeva lõpp.

III koht – Akcija-KREPŠINIS. Sveikiname Lietuvą!!! Palju Õnne Leedule!!! Alati teretulnud meeskond on igal turniiril suutnud poodiumile pääseda, nii ka seekord.

II koht – algusest peale, ehk kaheksa aastat turniiril osalenud ja kolmekordne meister – KK Pelgulinn. Palju Õnne Pelgulinna!

I koht – suurüllatus põhjusel, et tegemist on meeskonnaga, kes esmakordsel osalemisel kohe ka turniirivõidu endale napsab. Lubage esitleda – see on meeskond EstNor. Veni, vidi, vici – tsiteerides klassikuid. Palju Õnne puitmaju ehitavale ja tootvale ettevõttele!

Kogu pildimaterjal turniirist on kätte saadav turniiri fotograafide lisatud galeriidest.

Epp Pruunsi galerii SIIN

Liina Kääriku galeriid kategooriatena ALAGRUPID, VISKEVÕISTLUSED, MEESKONNAD, PLAYOFFID ja AUTASUSTAMINE

Kogu korraldusmeeskond tänab siinkohal nii osalenud meeskondi, taustajõusid, kui ka toetajaid. AITÄH TEILE KÕIGILE, JA LOODAME, ET KOHTUME KA UUEL AASTAL – TÖÖ SELLEKS ON ALANUD!!!