BC Forwards

BC Forwards Cup 2019 heategevusloos Pelgulinna Sünnitusmajale!

Alustame BC Forwards Cup 2019 ülevaadetega!

Esimese uudisena toome teieni BC Forwards Cup ajaloolise sündmuse ülevaate.

BC Forwards Cup ja BCKLine algatusel korraldati heategevusloos, toetamaks Pelgulinna Sünnitusmaja. Igal toetajal oli võimalus heategevusloosis osalemiseks soetada endale niipalju üllatusmune, kui vaid soovi oli. Iga üllatusmuna oli väärt 5 eurot, ja 100% kogu saadav summa läheb Pelgulinna Sünnitusmaja toetusfondile – seal tehakse imesid, väiksemaid aga veel rohkem suuri. Kõigi heategevusloosis osalejate vahel läks loosimisse 150 euro väärtuses Ballzy kinkekaarte loosi võitjale.

Kui heategevusloosi eestvedajatel, Richard Wagneril BC Forwards Cup esindajana ja Margus Unt`il BCKLine esindajana, olid eesmärgiks koguda kokku vähemasti kinkekaarti ulatuses summa toetusfondi, siis tegelikkusses sai see eesmärk täidetud topelt, ja rohkemgi veel.

Fotograaf: Liina Käärik

BC Forwards Cup 2019 autasustamise ajal loositi välja, päevajuht Erkki Kasenurme ja loosi fortuuna, Marika Sülla abiga, võitja.

Pildil: Erkki Kasenurm ja Marika Sülla Fotograaf: Liina Käärik

80 üllatusmuna seast tõmbas Marika välja võitjamuna, mille seest leidsid korraldajad Coop/Mefab meeskonna mängija, Taavi Aava nime.

Lisaks sellele, et loosi võitja oli ühest küljest hämmingus, teisest küljest, õnnega koos, oskasid seda hinnata ka kõik need, kellele loosiõnn ei naeratanud. Andmisrõõm ja rõõm võitja üle oli ilmselge.

Kokkuvõttes võib öelda, et “Igast väikesest saab ükskord suur”, ja ehk on ka BC Forwards Cup turniiril osalejate panusest natukenegi, et meie ilmakodanike teekond enne ja pärast sündi saaks olema Pelgulinna Sünnitusmaja tööka kollektiivi tingimuste parandamisel abiks.

Pildil vasakult: BCKLine esindaja Margus Unt, loosivõitja Taavi Aava ja BC Forwards Cup esindaja Richard Wagner Fotograaf: Liina Käärik

BC Forwards Cup ja BCKLine tänavad kõiki, kes ei näinud paljuks toetada Pelgulinna Sünnitusmaja, ja andsid oma panuse. Kokku koguti heategevusloosi üritusel 400 eurot.

Kõikide toetajate nimed toome ka välja meie turniiri kodulehel peagi SIIN