BC Forwards

Kossuliiga IX voor-mängud, mis ei muuda olukorda!

Pildiotsingu 35 tulemus

BC Forwards/iSport 2 – Massu

7.01.16 kell 20.10 kohtusid Tallinna Südalinna Koolis Tallinna Kossuliiga B-divisjoni D-alagrupi mängus eelmisel hooajal C-divisjonis osalenud BC Forwards/iSport 2 ja B-divisjonis mänginud Massu.

I veerand algas ootamatult hästi kodumeeskonna jaoks, avestades asjaolu, et Massu tuli mängule kindla favoriidina. Foorwardslased pingutasid ja nägid vaeva, ning tulemuseks mitte üldse paha veerandaeg 12-20.

II veerandaeg oli piltlikult samasugune, ainult vahe seisnes selles, et mõlemad meeskonnad ei saanud korvile pihta piisavalt. Kodumeeskond kaotas ka selle veerandaja 8 silmaga, ent 8-14 veerandaeg, ning 20-34 poolaeg polnud veel midagi katastroofilist.

III veerandil lagunes foorwardslaste mängupilt laiali, kaitses kerged eksimused karistati vastaste poolt ära, samuti pallikaotused, millest lihtsad kiirünnakud realiseeriti Massu poolt. 13-0 vahespurt Massult oli otsustavaks, miks muidu punkt-punkti mäng lõpuks 15-31 kaotuseks muutus foorwardslaste jaoks.

IV veerandiks olid pinged maas. Võeti asja rahulikumalt, muutus paremaks ka rünnaku pilt, millest oli ka kergem tagasi kaitsesse jõuda. 12-17 kaotati veerandaeg, ja kogu mäng favoriitide vastu 47-82. Aga siiski polnud tegemist hooaja kehvemate sitluste hulka kuuluva mänguga, foorwardslaste poolt.

Mitel/Eseco – BC Forwards/iSport 1

13.01.16 kell 19.30 kohtusid Tallinna Kossuliiga B-divisjoni C-alagrupi viimases mängus Mitel/Esecom ja BC Forwards/iSport 1 meeskonnad. Mäng ise ei otsustanud midagi, sest alagrupis olid kohad juba paigas, seega, said mõlemad meeskonnad koostööd meeskonnas lihvida.

I veerandil lihvisid koostööd paremini külalised BC Forwards/iSport 1 meeskonnast. Kuna aga palju oli eksimusi möödavisetel mõlemalt poolt meeskondadest, siis Esecomi mehed kaotasid esimese veerandaja 8-13.

II veerandaeg oli midagi ulmevaldkonda kuuluvat. Alles 6-ndal mänguminutil suudeti kahe meeskonna peale tabada esimene korv. Mitel/Esecom avas skoori, ja nemad said ka kaane lahti korvilt. Foorwardslastele jäi paraku vaid üks tabatud korv veerandaja kohta. 10-2 võitsidki võõrustajad, ning poolajaks olid foorwardslased häbitult väikese skoori juures ka kaotusseisus. 18-15 kodumeeskonnale.

III veerandajal suutis taas olla edukam kodumeeskond. Tabavus% oli oluliselt parem, ja foorardslaste kaitse ei pidanud. 24-14 kodumeeskonnale, kuid siiski polnud midagi veel selget tulemuses.

IV veerandil oli korraks ka foorwardslastel lootusekiir tärganud, kui vahepeal 17 silmaseks vaheks muutunud kaotusseisust suudeti end 8 punkti kaugusele mängida. Paraku sai aga enne mänguaeg otsa, ning enne seda ka lootus positiivsele tulemusele. 12-13 kaotasid küll Mitel/Esecom mängijad veerandaja, ent võitsid kogu mängu väikeseskoorilises mängus 54-42.