BC Forwards

Rahvaliiga IV voor – see häbi tuleb maha pesta

Pildiotsingu jazz pesula tulemus

BC Forwards BC Jazz

28.11.15 kell 19.30 kohtusid Õismäe Sportmängude Hallis vanad vs noored, ehk BC Forwards vs BC Jazz. Olgu kohe mainitud, et vastastest e teadnud BC Forwards muud, kui et tegemist on noorte ja vihastega, ning osaliselt eelmiste hooaegade BC Kalev Cramo duubli kasvandikega.

I veerand algas foorwardslastele hästi – rünnakud kandsid vilja, ja kaitse pidas. Samuti ei suutnud pesula poisid kuidagi korvile pihta saada. 15-6 võitsid vanakesed veerandi.

II veerandaeg oli nagu koopia esimesest, 5-nda minutini. Selleks hetkeks oli seis 28-6. Siis aga hakkas pallijumal pöörduma, ning noore võtsid ohjad üle. Sisse hakkas noortel kukkuma pea igavise, mis teele saadeti, samas muutusid vanade rünnakud aina raskemaks. Napilt siiski suutsid foorwardslased veerandi võita 21-19. Poolajale seega eduseisus 36-25.

III veerand algas tasavägiselt. Siis aga said noored 10-0 spurdi abil lähemal, ja samal ajal, kui foorwardslased püüdsid mängu enda poole kallutada, suutsid noored hoopis spurdist indu saada, ning jõuti veerandaja lõpuks alla kahekohalise punktivaheni. 18-24 kaotas BC Forwards veerandaja.

IV veerandil jätkasid noored omas tempos, vanakesed väsisid, kuid püüdsid lõpuni kinni hoida võidust. Veerandi 5-ndaks minutiks oli edu endiselt 5 silma. Siis aga kadus mängupilt foorwardslastel sootuks, ning kuigi kaitses peeti vastu, puudus rünnakus teravus, korralikud lahenduste lõpud, ning suutmatus korvivõrku sahistada. 5-12 kaotasid ka selle veerandi foorwardslased, ning kogu mängu peaaegu et minimaalselt, 59-61.