BC Forwards

Rahvaliiga VI voor – püsime eesmärkide lainel

BC Forwards Korvpallikarud

09.01.2016, olid Õismäe Spordihallis taas vastamisi vanad head tuttavad. Võõrustajatena BC Forwards ja külalistena Korvpallikarud meeskond. Juba aastaid on omavahel mõõtu võetud nii Tallinna Kossuliigas, Tallinna Rahvaliigas, kui ka BC Forwards Cup`idel.

I veerand veerand alustas paremini Korvpallikarude meeskond, saades soojenduseks kohe paar lihtsat korvi. Edasi, olles üritavam pool, tekitasid karud teravust, samal ajal, kui foorwardslased püüdsid leida lihtsaid korve vabadelt positsioonidelt. Alguse kahele lihtsale lastud korvile tulenevalt, kaotasid foorwardslased veerandaja 12-14.

II veerand osad vahetusid. BC Forwards läks teravuste peale, samas püüdsid Korvpallikarud lihtsaid korve saada. Kuna aga foorwardslaste kaitse pidas, siis oli karude taktika liiva jooksnud. 22-14 võitsid foorwardslased veerandi, ja poolajale 34-28 eduseisus.

III veerandajal oli taas edukam BC Forwards. Kaitse saadi veelgi korralikumalt pidama, rünnakul tänu heale kaitsele, realiseeriti korraliku %-ga, ning vastaste hoog võeti vabavisetega maha. 15-8 veerandiga, jäi veel lootust edule.

IV veerand kulges täiesti BC Forwardsi kontrolli all. Vastane väsis üsna lühikese pingi tõttu, ning foorwadslased hakkasid kaugelt rohkem tabama. 20-7 räägib enda eest, ning koondtulemus vormistati seisuga 69-43. Taas üks korralik esitus.