BC Forwards

Tallinna Rahvaliiga II voor – Frier ja Co alistatud!

BC Forwards – BC Connection II

07.11.15 kell 19.30 kohtusid Õismäe Sportmängude Hallis ühelt poolt BC Forwards, ja teiselt poolt Howard Frieri juhendatav BC Connection II. BC Forwardsil puudus ülevaade vastastest, samas, kui vastastele oli teada meie oskused juba enne mängu. Seega,tuli kuulus treener ja tema meeskond taktikaliselt üle mängida kohapeal käike muutes.

I veerandil pani BC Forwards kohe korraliku kaitse peale, ja ajas mängu kiireks. Kuigi lisaks jooksvale skoorimisele suutsid foorwardslased korvi alt jätta viskamata oma 10-12 punkti. Kuna aga kaitses tublit tööd tehti, siis ei jäädud taga nutma neid punkte, vaid suudeti vastasest rohkem ikkagi visata. 14-4 võitsid foorwardslased veerandi.

II veerand muutus olukord, ning connectionid said oma ründemasina tööle, samas kui foorwardslased muutusid lohakamaks kaitses, ja lubati vabaviskejoonelgi käia vatsastel liigselt. Siiski, päris üllatust vastastel teha ei lubatud, ning BC Forwards võitis ka selle veerandi, 15-11. Poolaeg seega 29-15.

III veerandajal saatis vastaste treener mehed maa-ala kaitsesse, ning seetõttu tuli foorwardslaste söödumasin käima panna, ja loota heale visketabavusele. Sööt liikus, aga ei tabatud, mistõttu suutsid vastased ühes rütmis püsida. Natuke rohkem oli BC Forwardsil õnne, ja 16-12 võideti veerand.

IV veerand oli juba pigem vormistamise küsimus. BC Forwards muutus kannatamatuks, BC Connection II seevastu veelgi janulisemaks. Vabavisked vedasid alt foorwardslasi, mis aitas ka vastasele anda lootust, et kõik pole veel kadunud. Siiski tuli veerandaja lõpp liiga vara, ning nii said foorwardslased taas võidurõõmu tunda. Howard Frier ja Co oli alistatud seisuga 55-38.