BC Forwards

Kossuliiga XII voorus olid rauad tules ainult BC Forwards/iSport 2 meeskonnal

22. jaanuar kell 19.00 Tallinna Tööstushariduskeskuses rullus lahti mäng Tallinna Kossuliiga C-divisjoni A-alagrupi keskmike hulka kuuluva Sõprade Klubi RTK 22.15 ja sama alagrupi ankru BC Forwards/iSport 2 meeskonna vahel. Võõrustajateks siis esimesena mainitud meeskond.

Mäng algas lootusrikkalt, kus vastane ei olnud valmis kohe üle trampima meist. Said küll veerandaja lõpuks eduseisu 21-12, kuid see ei olnud siiski midagi ehmatavat.

Teisel veerandil läksime natuke teise taktikaga, ja see töötas. Teravused, millele järgnesid 2+1 või lihtsalt vabavisked, andsid lootust meile rünnakutega konkurentsis püsida. Lisaks ründelauapallide hankimine oli sel veerandil täiesti toimiv element, ning ka kaitse pidas meie kohta üsna korralikult. Selle veerandiga saime vastastele lähemale, veerandaeg 14-18 vastaste poolt vaadatuna, ning poolaeg 35-30.

Kolmandaks veerandiks oli end soojaks saanud, ning valmis mängu sekkuma, vastaste pikim mängumees. 2.06 cm mängumehele paraku polnud meil midagi vastu panna, ja nii hoiti meid üsna kuival, samas ei tegutsenud vastased ka ise kuigi edukalt rünnakutes. Veerandaeg sõpradest kubisevale klubile 10-4, ning enne viimast veerandit üldseis 45-34.

Viimane veerand meie meestel ei toiminud miski, probleemid lauas, rünnakute teravustele järgnenud vabavisked ei kukkunud sisse, ning vastase üldse parem tuhin lämmatasid meid, ning vastu tuli võtta napp, aga kindel veerandaja kaotus 19-7, ning kogu mäng 64-41.

Meie poolel vedas vankrit Rainer Amor 17 silmaga, talle sekundeerisid Andres Mill 9, Alo Kann 5, Karlis Strazdin 4, Hannes Oks 4 ja Toomas Kukk 2 silmaga. Mihkel Kaus ja vigastuspausilt naasnud Mairo Lepanurm kätt valgeks ei saanud.