BC Forwards

Tallinna Rahvaliiga III voor – lisaaeg!

A Le Coq  BC Forwards

21.11.15 kell 16.30 kohtusid Õismäe Sportmängude Hallis vanad tuttavad varasematest hooaegadest – Ale Coq ja BC Forwards. Kindlasti oli mõlema meeskonna jaoks tegemist printsipaalse kohtumisega, kus armu ei anta.

I veerandil oli paremini häälestatud õllelembide meeskond. Kuigi teiseks minutiks oli skoor viigiline, hakkas just siis Ale Coqi meeskond oma mootorit käima tõmbama. Järgneva 8 minuti jooksul suudeti välja võluda 18 punkti, samas, kui foorwardslaste saagiks jäi 6 silma. 20-8 võitis Ale Coq esimese veerandi.

II veerandil jätkas Ale Coq oma tempos, ent BC Forwardski leidis oma mängu üles, ning tablool vahetusid numbrid kordamööda. Ale Coq muutus veidi lohakamaks, ja BC Forwards samas pingutas. 12-15 kaotas Ale Coq veerandi, ent poolajale mindi vastu 32-23 eduseisus.

III veerand oli koopia II veerandist, ainuke erinevus seisnes vabavisetes – sel veerandil skooriti mängulistest olukordadest, ja kumbki meeskond ei suutnud teravustest tulenevalt vabaviskejoonele saada. 12-15 kaotas ka selle veerandi Ale Coq, ning BC Forwardsi jaoks polnud veel usk võitu kuhugi kadunud.

IV veerandil muutus Ale Coqi mäng veelgi lohakamaks, samas, kui foorwardslased pingutasid olukordades lõpuni. Veerandaja 8-ndaks minutiks särasid tablool 51-51 viiginumbrid.Poolteist minutit hiljem oli seis juba suisa 53-60, ehk siis BC Forwards oli tulnud välja sügavast august, ning suutnud esimese veerandi -12 pealt jõuda +7 peale. Veerandaja viimasel minutil tiksusid õllelembid omas rütmis, samas, kui foorwardslasi hakkas pingutusest tulnud väsimus kummitama, ning loogiline mäng sai tagasilöögi. Minutiga suutis Ale Coq käia 2 x vabaviskejoonel, tabades mõlemal korral mõlemad vabavisked, ning viimaste sekundite viskest ka kolmepunkti viske. Tablool särasid viiginumbrid 60-60. Veel suutsid foorwardslased välja võluda paar sekundit enne lõppu vabavisked, aga paraku lõi värin sisse, ning 2-st 0 punkti. LISAAEG!

Lisaajal oli punkt-punkti mäng, kuni lõpus sai otsustavaks Ale Coqi suurem kogemuste pagas, ning vabavisetel ei väristatud. Kuigi Ale Coq eksis mängu viimasel vabaviskel, piisas sellest, et võita mäng napilt, 71-70. Aga tuleb tunnistada, et favoriidiks selles mängus oli kindlasti just võitjameeskond, ning foorwardslased esitasid üllatavalt hea partii!

Loodame, et sellest mängust said uut hingamist foorwardslased juurde, ning järgnevad mängud annavad lisaks heale mängule ka võidurõõmu.