BC Forwards

BCF 2014 juhend

1. Aeg ja koht
Võistlused toimuvad laupäeval, 12.04.2014 Õismäe Spordihall (Ehitajate tee 141), algusega kell 10.00.

2. Osalejad
Meeskondade mängijateks võivad olla pallurid, kes ei osale ega pole üles antud hooajal 2013/2014 Eesti Korvpalli Meistrivõistluste üheski liigas, s.o. Meistri-, Esi-, ega Teises Liigas, samuti ei tohi osaleda mängijad, kes osalesid hooajal 2012/2013 Eesti Korvpalli Meistrivõistluste Meistri- ja Esiliigas! Ühe meeskonna suuruseks võib olla kuni 10 mängijat, väljakul on korraga 5 mängijat! 
Nimekirjad mängijatega peavad olema esitatud meili teel formaadis:
Mängija ees- ja perekonna nimi, ja sünnikuupäev, -kuu ja -aasta, ning vormil olev number! Protokollid täidetakse nimede ja numbritega hiljemalt päev enne turniiri, et korraldus sujuvamaks muuta! Nimed saata peale osavõtumakse tasumist!

3. Mängude pikkus ja turniirisüsteem
Mänguaeg on 2 x 10 minutit jooksvat aega. Kuna oluline on jääda ajaraamidesse, siis mängu tapmine omakasupüüdlikult pole fair-play`lik! Siinkohal olgu infona kõikidele meeskondadele teadmiseks, et out`i väljavisete, vabavisete jne. suhtes kehtib 5-sekundi reegel. Kui 5 sekundiga ei suuda meeskond palliga miskit peale hakata, läheb pall üle vastasmeeskonnale. 5-sekundi reeglit jälgib kohtunik erilise tähelepanuga! Rünnakuaeg on ikka 24 sekundit! Igal meeskonnal on ühe mängu jooksul lubatud 1 x 1 min. time-out võtta.
Turniir toimub ühes alagrupis, kus kõik mängivad kõigiga läbi! Selle tulemusena selguvad nii võitja kui ka teised kohad BC Forwards Cup 2014-l.
Süsteemi eesmärgiks on pakkuda võistkondadele sellel päeval 6 võitluslikku kohtumist ja mahtuda planeeritavasse ajakavasse. 
Meeskondade alagrupi tabelisse paigutus toimub hiljemalt 3.aprill, loosimine samal õhtul, kell 20.00-21.30 vahemikus Tallinna Südalinna Koolis BC Forwardsi treeningul, ja sellekohane kiri saadetakse ka meeskondade esindajatele! Kel soovi tulla kontrollima ausat loosi läbiviimist, trenni riided kaasa, ja kohale!

4. Varustus
Soojenduspallid ja mängupalli organiseerib korraldaja. 
Mängijate vormid peavad olema ühte värvi, ka vormidel olema nähtavad numbrid, mis ei kattu oma meeskonna kaaslase numbriga!!!

5. Osalustasu
Osalustasu võistkonna kohta on:
a)kuni 15.03.2014 85 €
b)kuni 29.03.2014 100 €-
see kehtib juhul, kui meeskond on palunud tähtaja pikendust 29.märtsini.
Juhul, kui meeskond, kes ei ole kokkuleppest kinni pidanud, ja on otsustanud tünga teha, võetakse järjekorras järgmine soovi avaldanud meeskond, kelle osalustasu alates 29.03.2014 on 85 €! Tünga teinud meeskond järgmisele BC Forwards Cupile kutset ei saa.

Osavõtutasu saab maksta nii sularahana, kui ka ülekandega.
Ülekande puhul palume kande teha järgmisele arvelduskontole:
Saaja: Hannes Oks
Saaja konto: 336350880000
Summa: 85/100 euri
Selgitus: BC Forwards Cup 2014 ja võistkonna nimi
NB!!! Arvet kahjuks väljastada pole võimalik! 

6. Üldnõuded
Iga mängija vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks vastavuses turniiril osalemiseks vajalikule seisundile. Võistluse korraldaja poolt vajadusel esmaabi – NUINARKOOS
NB!!! Väljaku ääres alkoholi tarbimine on keelatud! 

7. Ametlik registreerumine
Oma osalemise ametlikuks kinnitamiseks saatke vastus kutsele e-posti teel happen@hot.ee hiljemalt 06.02.2014 (peale seda kuupäeva äraütlemine on juba pahandus). 

8. Autasustamine
Kolme paremat võistkonda autasustatakse karikate, medalite ja meenetega, 4-7 kohta plaatide ja meenetega võistluste korraldajalt/toetajatelt. Samuti selgitatakse välja turniiri parim mängija, parim viskevõistluse viskaja! Lisaks saab ära märgitud ka turniiri kohtunikud! 

9. Turniiri korraldajad
Turniir toimub BC Forwardsi klubi egiidi all ja selle peakorraldajaks on BC Forwards.
Lisainfo: http://www.bcforwards.weebly.com

10. Lisainformatsioon 
Kellel on soov lapsi kaasa võtta, siis suure tõenäosusega tekib lastel võimalus saali teisel poolel samuti palli taga ajada mööda avatud välja, ehk siis kas teiste lastega või lastevanematega. Lisaks võib julgelt kaasa kutsuda oma parimad fännid, sest tribüünid on olemas, ja mahutavad palju rahvast. 

Parkimiskord: 
Parkimiseks ruumi spordihalli ümber on üsna palju, ca. 20-30 autole. Ehk et peaks ära mahtuma küll.

BC Forwards Cup 2014 korraldajad:
* Andres Mill – BC Forwards tegevjuht
* Hannes Oks – finantsdirektor
* Andrus Vahtrik – pressiesindaja
* Janek Kuhlberg – BC Forwards asjaajaja
* Richard Wagner – mänedzer
* Rein-Erik Kaar – BC Forwards koostööpartner