BC Forwards

Meeskonna galerii

Meeskonna ajalugu

Aasta oli siis 2000, kui Andruse ja Petsiga esimest korda koos Pässa Arenal kokku saime, ja ühise palliloopimise tegime! Kuid sealt ei saanud veel BC Forwards alguse, sealt sai alguse tutvuste soetamine! Aegamisi tekkisid tutvused Tarmo, Allari ja Tomiga! Nende meestega koos sai käidud paar aastat Pääsküla Gümnaasiumis teisipäeviti ja reedeti saalis palli loopimas…siis käis seal koos punt, enamjaolt Nõmme ümbruskonnast pärit korvpallisõpru! Kuna seal vajus asi varsti ära, sai edasi käima hakatud Tööstushariduskeskuse saalis, seda Pääsküla Gümnaasiumis saalis käiva pallisõbra kaudu!

2003-2006 aastani sai TTHK-s koos mängitud, ja sealt ka mõned kindlamad mehed juurde leitud, näiteks Ramon, Hardo ja Marko, kellega koos tekkis huvi panna kokku tõeline amatöörkorvpalluritest kubisev meeskond! Ja kuna hooajast 2006/2007 käivitus Kossuliiga, pidasime seda parajaks liigaks, kus end proovile panna, ja oma adrenaliinilaksud kätte saada!
Sellest ajast alates kolisime oma trennidega üle Arte Gümnaasiumi, tänu oma meeskonna liikmele, Hannesele, kes kasutas selle kooli vilistlasena ära võimaluse, ja leidis meile saaliajad!