BC Forwards

BC Forwards/iSport meeskondade III vooru mängud

21.10.2014 kell 20.10 algusega Tallinna Südalinna Koolis toimunud mängus võõrustas BC Forwards/iSport 1 meeskond väga sümpaatse ja positiivse nimega õnnistatud meeskonda Optimist. Mängu favoriitideks statistika järgi olid iSportlased, aga mängu algus näitas, et optimistlikult alustasid hoopis Optimistid. Esimese veerandi järel ei olnud veel midagi kindlat-nagu ikka, ei saa iSportlased hoogu üles. Teine veerand aga Optimistide õnnestumised vist jäid saali ukse taha, ja saime oma masina käima korraks. Aga see oli piisav, et vahe sisse käristada, ning kokkuvõttes napp aga kindel võit 70-52. Korralikult oli hoos eelmiseks mängus 13-st 0 kolmepunktiviskeid visanud Sten Laane, kes seekord pani korvivõrgu põlema, ja sahistas vastaste võrku 27 silma, sh. kolmepunktiviskeid 8-st 5. Talle olid skoorimisel toeks Antti Hanson 12, Ardo Orr 10, Rain Aun 8, Kaido Heero 6, Jens-Kaidar “Odom” Liiu 5, eelmise mängu lõpu jõhkard Priit Zoova 1 ja Kert Võlli 1 silmaga. Ainsana jäi 0-i peale puujalg Richard Wagner.

22.10.2014, ehk päev pärast iSport 1 meeskonna mängu, tuli lahingusse astuda ka BC Forwards/iSport 2 meeskonnal, kes käis külas vanadel kaladel Vasalemma SK/Keila KK meeskonnast. Algusajaks 20.30 ja asukohaks Keila Kool. Selle mängu suureks favoriidiks olidki vasalemma-keila ühisettevõtmine, ja mängu alguses seda nad ka tõestasid. 10-0 seisul sai vastase korvikaane alles lahti muugitud vanameister Allar, ning suutsime veerandaja lõpuni seda vahet hoida. Järgnevad veerandid paraku olid samanäolised, kus vastane aina vahet suurendas, andmata lootust võrdsete võitluseks. Mäng oli väga vigaderohke, ehk siis isegi kui ei tulnud midagi rünnakul välja, püüti lõpuni kaitses järele andmata tegutseda. 37 vabaviske sooritust vastastelt peaks olema hetkel selle hooaja rekordi kordamine meeskondlikus arvestuses. Mängu lõppedes särasid tablool numbrid 79-43 Vasalemma SK/Keila KK kasuks, kuid meie meeste tuju sellega langenud ei ole! Skoor meeste vahel jagunes üsna võrdselt, või siis ei jagunud üldse:  juhatuse esimehelt Andres Mill`ilt 9 silma, teda toetasid vanameister Toomas Kukk 8, Alo Kann 8, Tairo Kukk 6, Karlis Strazdin 6, finantsdirektor Hannes Oks 4 ja Allar Valk 2 silmaga. Seekord ei saanud kätt valgeks Mihkel Kaus, Urmas Arnik, pressiesindaja Andrus Vahtrik ja surfilaua kuningas Kaspar Laiv. Eks tuleval nädalal püüab meeskond tagasi võidulainele tõusta.